رییس اجراییه کشور در دیدار با جوانان ناحیه هفتم شهر کابل: بورسیه‌های تحصیلی را برای جوانان فراهم می‌سازیم.

رییس اجراییه جمهوری اسلامی افغانستان در ادامۀ دیدارهایی که با بزرگان، نخبگان و جوانان پایتخت و ولایات مختلف کشور داشت، عصر روز جمعه با شماری از جوانان ناحیه هفتم کابل ملاقات نمود.

آنان به تعهد خویش برای حمایت از دولت جمهوری اسلامی افغانستان تاکید نموده و بزرگ‌ترین خواست خویش از رهبری حکومت وحدت ملی را تامین امنیت و ثبات در کشور و بهبود وضعیت اقتصادی مردم عنوان کردند.

این جوانان، ایجاد سه مدرسه دینی و کورس‌های آموزشی در ناحیه هفتم کابل را بخشی از تلاش‌های خویش برای خدمت به مردم عنوان کرده و از رییس اجراییه کشور خواستند تا زمینه‌های لازم برای بورسیه‌های تحصیلی را برای جوانان و به‌خصوص جوانان ناحیه هفتم شهرکابل فراهم نماید.

آنان در همین‌حال از رییس اجراییه کشور خواستند تا به بخش معارف توجه جدی‌تر نماید، زیرا به گفتۀ آنان، وضعیت کنونی در این عرصه به گونه‌ای است که اگر توجه نشود، پیامدهای زیانباری به دنبال خواهد داشت.

رییس اجراییه کشور با امتنان و قدردانی از تلاش‌های همیشگی این جوانان، به آنان اطمینان دادکه در قسمت بورسیه‌های تحصیلی آنان را همکاری می‌نماید و هم‌چنان به حل مشکلات در بخش معارف اقدام می‌کند.

دکتور عبدالله عبدالله از این جوانان خواست تا هم‌چنان و با حوصله مندی، بیش‌تر از پیش به تلاش‌های شان ادامه دهند و دیگران را نیز در این عرصه تشویق نمایند.