رییس اجراییه کشور: حکومت در برابر خواسته‌های مردم پاسخگو است

رییس اجراییه جمهوری اسلامی افغانستان امروز پنجشنبه (۱۲ اسد) در دیدار با شماری از بزرگان، متنفذان قومی و جوانان ولایت‌های خوست و پکتیا گفت که حکومت وحدت ملی در برابر مردم پاسخگو است.

دکتور عبدالله عبدالله رییس اجراییه کشور در این برنامه تصریح کرد که به درخواست‌های مردمی برای رفع چالش‌ها و نیازمندی‌های ولایت‌های خوست و پکتیا تا حدی ممکن تلاش می‌ورزد.

از سوی دیگر بزرگان و متنفذان قومی ولایت‌های خوست و پکتیا گفتند که باشنده‌گان هردو ولایت از حکومت وحدت ملی می‌خواهند که در ارتباط به تامین عدالت، ارایه خدمات مؤثر و حقوق‌ آنان توجه نمایند.

آنان از رییس اجراییه کشور خواستند که مشخصا درباره مسایل امنیتی، مبارزه با مواد مخدر از طریق معیشت بدیل برای دهقانان، تحصیلات عالی، شفافیت در کاریابی و مبارزه با فساد اداری گام‌های عملی را بردارند.

سپس دکتور عبدالله عبدالله رییس اجراییه کشور بعد از استماع درخواست‌ها و پیشنهادات بزرگان و متفندان قومی ولایت‌های خوست و پکتیا گفت که تامین عدالت و توسعه متوازن از اولویت‌های حکومت وحدت ملی است.

رییس اجراییه کشور به آنان وعده سپرد که برای رفع مشکلات و مسایل مطرح شده در زمینه‌های مختلف به نهادهای ذیربط هدایت می‌دهد تا اقدامات لازم را روی‌دست گیرند.