رییس اجراییه کشور در دیدار با بزرگان بامیان: عدالت اجتماعی و توسعه متوازن اولویت حکومت است

دوکتور عبدالله عبدالله رییس اجراییه جمهوری اسلامی امروز دوشنبه (۱۸، جدی)، با باشنده‌گان ولسوالی‌های کهمرد، شیبر و مرکز ولایت بامیان ديدار کرد.

رییس اجراییه کشور در دیدار با نماینده‌گان و رؤسای شورای‌های مردمی این ولسوالی‌ها گفت که عدالت اجتماعی و مشارکت سیاسی فراگیر از هرگوشهٔ افغانستان جزء اولویت نظام است.

نماینده‌گان‌ مردم ولسوالی‌های کهمرد، شیبر و مرکز ولایت بامیان مشکلات‌شان را در زمینه‌هایِ پروژه‌های توسعه‌یی، صحت، معارف، زراعت، بازسازی، خدمات دولتی و مشارکت سیاسی همه اقوام در ساختار نظام برشمردند.

آنان از رییس اجراییه کشور خواستند که در قسمت خواسته‌های مردمی به ویژه برق، سرک، کاریابی، ماستر پلان شهری و بورسیه‌های تحصیلی توجه لازم را مبذول داشته باشد.

سپس، دوکتور عبدالله عبدالله رییس اجراییه حکومت وحدت ملی گفت که یک هیأت برای بررسی مشکلات مطرح شده، فرستاده می‌شود تا تمام مسایل را از نزدیک ارزیابی کند تا تصامیم عملی گرفته شود.

رییس اجراییه کشور وعده سپرد که تا حدی ممکن برای حل مشکلات مورد نظر در این ولسوالی‌ها تلاش می‌ورزد. در اخیر، دوکتور عبدالله عبدالله بر وحدت، یکپارچگی و همدلی بامیانی‌ها تاکید کرد.