پیام تبریکی ریاست اجراییه به مناسبت دریافت جایزۀ بهترین وزیر جهان به وزیر صحت عامه کشور

سپیدار-کابل: داکتر فیروز الدین فیروز وزیر صحت عامۀ کشور لقب بهترین وزیر را در سطح جهان از سوی سازمان سران حکومت‌های جهان به دست آورد. اين موفقيت بزرگ را به مردم افغانستان، وزیر صحت عامه و همۀ كارمندان سكتور صحت کشور كه توانسته‌اند با سعى و تلاش همیشه‌گی شان در فراهم‌آورى خدمات صحى به مردم از خود شايسته‌گى نشان دهند، تبريک می‌گوییم و امیدواریم شاهد دستاوردها و پیروزی‌های بیش‌تر این بخش باشیم.

هدف از این جایزه ارج‌نهادن به خدمات شایستۀ وزرایی است که خدمات درخشان و ابتکارات استثنایی داشته و در راستایی آوردن و تطبیق اصلاحات دستاوردهای چشم‌گیر دارند. زیرا با تشویق رهبران و فراهم‌کننده‌گان خدمات شایسته در سطح جهان زمینۀ اقدامات خوب و ابتکارات جدید فراهم می‌شود.

این جایزۀ بزرگ برای مردم افغانستان و وزارت صحت اهمیت فراوان دارد. زیرا یک نهاد معتبر جهانی بدون در نظر داشت تعلق خاص یا رابطه و واسطۀ بر بنیاد خدمات شایستۀ از رهبران و عرضه‌کننده‌گان خدمات بهتر تقدیر می‌کنند.

این دست‌آورد بزرگ را برای همه مردم کشور به ویژه دست‌اندرکاران بخش صحت افغانستان تبریک می‌گوییم و انتظار داریم که در بخش‌های دیگر نیز شاهد ابتکارات و خلاقیت‌های روزافزون باشیم.

 

دوکتور عبدالله عبدالله

رییس اجراییه جمهوری اسلامی افغانستان